O projekte

Prohuman je vedecko-odborný recenzovaný internetový časopis pre oblasť sociálnej práce, psychológie, pedagogiky, sociálnej politiky, zdravotníctva, verejného zdravotníctva, ošetrovateľstva a rozvojovej pomoci.
ISSN 1338-1415
http://www.prohuman.sk
http://www.prohuman.cz
http://www.facebook.com/prohuman.sk

Aktualizácia internetovej stránky – týždenne


Page Rank

Prohuman vznikol v roku 2009.


Vedecko-odborný internetový časopis Prohuman je určený nielen pre profesionálnu verejnosť, ale aj pre študentov, či pre laikov, ak ich témy zaujmú.
Jeho obsahovou náplňou sú predovšetkým články zo sociálnej práce, pedagogiky, psychológie, zdravotníctva, ošetrovatelstva a rozvojovej pomoci. Od roku 2012 sme zriadili samostatné rubriky pre fotoreportáže a verejné zdravotníctvo. Články sú publikované v slovenskom, českom alebo anglickom jazyku.

V rubrike Konferencie sa možno dozvedieť o pripravovaných domácich či medzinárodných odborných stretnutiach. V Knižnici sa dá získať prehľad o vydaných publikáciách, vysokoškolských učebniciach alebo vedeckých zborníkoch. Kalendár pripomína našim čitateľom odborné stretnutia, ktoré by si nemali nechať ujsť.

V roku 2011 uzrel svetlo sveta aj internetové kníhkupectvo. Nie je to jediný projekt, ktorý chystáme. Naším cieľom je poskytnúť na jednom miesto čo najviac informácií, preto sme v roku 2011 založili Odborné diskusné fórum. Čitatelia si tak môžu rozširovať obsahovú časť časopisu o rubriky kde môžu hľadať pomoc, rady a informácie.

Časopis Prohuman v roku 2011 navštívilo viac ako 105 000 čitateľov. Počet prečítaných článkov v roku 2011 prekročil hranicu 200 000.

V roku 2012 navštívilo časopis cez 145 000 návštevníkov a počet prečítaných článkov bol viac ako 273 000.

V roku 2013 navštívilo časopis cez 157 000 návštevníkov a počet prečítaných článkov bol viac ako 318 000.

V roku 2012 sme spustili službu pod názvom iSurvey Prohuman. Je to nástroj pre pokročilú tvorbu online dotazníkov, prieskumov a formulárov. Začiatkom roka 2013 prešla táto služba zmenami a nový názov služby je ProSurvey.

Už v roku 2010 sme spustili knižnicu v ktorej sa snažíme ponúknuť na stiahnutie v elektronickej forme čo najviac kvalitných titulov a zborníkov z profesijných oblastí ktorým sa venujeme. Publikácie, ktoré nie sú dostupné na stiahnutie je možné zakúpiť v našom internetovom kníhkupectve.

Pre našich partnerov aj čitateľov máme tlačový servis, ktorý prináša aktuálne informácie v podobe tlačových správ domácich i zahraničných firiem a organizácií. Keďže tieto správy sú priamo od zdroja a bez úprav, nedôjde k znehodnoteniu ich informačnej hodnoty. Správy uverejňujeme priebežne, čo najskôr po ich dodaní do redakcie, preto informácie obsiahnuté v nich sú aktuálne.

Primárne sa však orientujeme na publikovanie vedeckých a odborných článkov, pričom nevynechávame ani informačné články o dianí a udalostiach v profesiách, ktorým sa venujeme.

Venujeme sa aj vydavateľskej činnosti. Ak hľadáte vydavateľa pre zborníky, rôzne publikácie či monografie obráťte sa na nás.

http://www.prohuman.sk
http://www.prohuman.cz
http://diskusie.prohuman.sk
http://knihy.prohuman.sk
http://www.facebook.com/prohuman.sk

Údaje o vydavateľovi:

Business Intelligence Club, o.z.
Kladnianska 1, 821 05 Bratislava - Ružinov
IČO: 42256020.
http://www.clubbusinessintelligence.sk

Bankové spojenie:
Číslo účtu: 20528777/6500
IBAN SK8565000000000020528777
BIC: POBNSKBA